Zapraszamy wszystkich na Biebrzański Szlak Podwodny

"Po Drugiej Stronie lustra"

                                                                                     Biebrza to rzeka od wieków nie zmieniona. Jej dzikie koryto wgryza się w torfową dolinę jak nóż i odsłania to co od początku doliny było ukryte...To rzeka, która płynie miękko choć nie jest potulna... Zanurzycie się w jej nurcie gdzie poza wstęgami strzałek, sznurami rdestnic i innych roślin spotkacie gąbki słodkowodne, ryby wszelakie i króla Biebrzańskiego nurtu-suma... jest on zwierzęciem przywiązanym do miejsca - więc jak nie jest na polowaniu to w "domu". 
  
    
 
Niech prowadzą Was torfowe ściany a nurt kołysze wasze zmysły!. A to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika.. Spływ odbywa się w sprzęcie ABC (fajka, maska, płetwy) ale z powodu długości szlaku i temperatury wody wskazana jest pianka do nurkowania..
   

 
 
 
Koszt minimum 400 zł lub 120 zł za osobę/spływ (powyżej 4 osób) + Zezwolenie na nurkowanie w wodach Parku z użyciem aparatów oddechowych- 200 zł za dzień dla grupy do 5 osób, (niezależnie od liczby godzin) - 30 zł za dzień za każdą następną osobę.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.
        
 Dla chętnych zorganizujemy także:
  • spływy kajakowe po Biebrzy,
  • spływy tratwami,
  • malowniczą podróż katamaranem pasażerskim 2,5 - godzinny relaks z ptakami na 10 - osobowym katamaranie przez doliny  rzeczne Biebrzy i Narwi.
 

Entre Biebrzańskie

Dla osób, które nigdy nie próbowały zaglądania na "drugą stronę lustra" i dla najmłodszych mamy ok godzinne entre-uczymy się posługiwania sprzętem, najpierw fajka, maska i płetwy, a później aparat oddechowy-a wszystko w miejscu o niezwykle bogatym życiu zarówno roślinnym jak i zwierzęcym - zajęcia poprowadzi doświadczony płetwonurek, przewodniczka po Biebrzańskim Szlaku Podwodnym, i Mistrzyni Polski w nawigacji podwodnej - Agnieszka Zach.